Maciek |
Wysłany: Czw 6:21, 08 Cze 2006 Temat postu: |
|
Rekordowe premie w Niemczech Euro!!!
Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) przeznaczył rekordową sumę na nagrody dla piłkarzy. Każdy reprezentant otrzyma 300,000 euro premii, jeśli gospodarze finałów MŚ 2006 wygrają 9 lipca finał w Berlinie.
To ponad trzy razy więcej niż w przypadku poprzednich mistrzostw, gdzie DFB dawał 92,000 euro za tytuł. Ponadto przewidziano 150,000 euro za dotarcie do finału, 100,000 za półfinał i 50,000 za ćwierćfinał. Za wyjście z grupy podopieczni Jürgena Klinsmanna nie otrzymają żadnej premii. |
|
Maciek |
Wysłany: Czw 6:20, 08 Cze 2006 Temat postu: |
|
Transmisje meczów:
9 czerwca: Niemcy - Kostaryka (TVP 1, 18.00)
Polska - Ekwador (TVP 2, 21.00)
10 czerwca: Anglia - Paragwaj (TVP 2, 15.00)
Trynidad i Tobago - Szwecja (Polsat, 18.00)
Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej (Polsat, 21.00)
11 czerwca: Serbia i Czarnogóra - Holandia (TVP 2, 15.00)
Meksyk - Iran (TVP 2, 18.00)
Angola - Portugalia (TVP 1, 21.00)
12 czerwca: USA - Czechy (Polsat, 18.00)
Włochy - Ghana (TVP 1, 21.00)
13 czerwca: Francja - Szwajcaria (Polsat, 18.00)
Brazylia - Chorwacja (Polsat, 21.00)
14 czerwca: Hiszpania - Ukraina (Polsat, 15.00)
Tunezja - Arabia Saudyjska (TVP 2, 18.00)
Niemcy - Polska (TVP 2, 21.00)
15 czerwca: Ekwador - Kostaryka (TVP 2, 15.00)
Anglia - Trynidad i Tobago (Polsat, 18.00)
Szwecja - Paragwaj (TVP 1, 21.00)
16 czerwca: Holandia - WKS (Polsat, 18.00)
Argentyna - Serbia i Czarnogóra (TVP 1, 21.00)
Meksyk - Angola (Polsat, 21.00)
17 czerwca: Czechy - Ghana (TVP 2, 18.00)
18 czerwca: Japonia - Chorwacja (TVP 1, 15.00)
Brazylia - Australia (TVP 2, 18.00)
Francja - Korea Płd. (TVP 2, 21.00)
19 czerwca: Togo - Szwajcaria (TVP 1, 15.00)
Arabia Saudyjska - Ukraina (TVP 2, 18.00)
Hiszpania - Tunezja (TVP 1, 21.00)
20 czerwca: Kostaryka - Polska (TVP 1, 16.00)
Niemcy - Ekwador (Polsat, 16.00)
Paragwaj - Trynidad i Tobago (TVP 1, 21.00)
Szwecja - Anglia (Polsat, 21.00)
21 czerwca: Meksyk - Portugalia (Polsat, 16.00)
Holandia - Argentyna (Polsat, 21.00)
Wybrzeże Kości Słoniowej - Serbia i Czarnogóra (TVP 1, 21.00)
22 czerwca: Czechy - Włochy (Polsat, 16.00)
Japonia - Brazylia (Polsat, 21.00)
Chorwacja - Australia (TVP 2, 21.00)
23 czerwca: Hiszpania - Arabia Saudyjska (Polsat, 16.00)
Togo - Francja (Polsat, 21.00)
Szwajcaria - Korea Płd. (TVP 1, 21.00)
24 czerwca: 1/8 finału (TVP 2, 17.00 lub TVP 1, 21.00). Polsat pokaże mecz, którego TVP nie będzie transmitować.
25 czerwca: 1/8 finału (TVP 2, 17.00 lub TVP 1, 21.00). Polsat pokaże mecz, którego TVP nie będzie transmitować.
26 czerwca: 1/8 finału (TVP 2, 17.00 lub TVP 1, 21.00). Polsat pokaże mecz, którego TVP nie będzie transmitować.
27 czerwca: 1/8 finału (TVP 2, 17.00 lub TVP 1, 21.00). Polsat pokaże mecz, którego TVP nie będzie transmitować.
30 czerwca: ćwierćfinał (TVP 2, 17.00 lub TVP 1, 21.00). Polsat pokaże mecz, którego TVP nie będzie transmitować.
1 lipca: ćwierćfinał (TVP 2, 17.00 lub TVP 1, 21.00). Polsat pokaże mecz, którego TVP nie będzie transmitować.
4 lub 5 lipca: półfinał (TVP 2, 21.00). Polsat pokaże mecz, którego TVP nie będzie transmitować.
8 lipca: mecz o trzecie miejsce (Polsat, 21.00)
9 lipca: finał (TVP 1, 20.00) |
|